Spor Kulübümüz bünyesinde spor yapmakta olan sporcularımızın değerli aileleri,

Tüm dünyayı etkisini altına almaya devam eden Coronavirüs Covid19 salgını sebebiyle ülkemiz de zor bir dönemden geçmektedir.
Tarihi boyunca bu gibi zorlukların üstesinden gelmeyi başaran ülkemiz, dün olduğu gibi bugün de bu sıkıntılı süreçten hep birlikte, dayanışma ile çıkacaktır. Buna olan inancımız tamdır. Gün birlik ve beraberlik, gün dayanışma günüdür.

Biz de Mehmet Erdem Marmara Akademi Spor Kulübü olarak, üzerimize düşen görevi seve seve yapmaya hazır olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Sayın Velilerimiz,
Bu amaçla;

Sporcularımızın aileleri içinde,
– 60 Yaşın üzerinde olan ve dışarı çıkmaları kısıtlanan velilerimize,
– Koruyucu ailelerimize,
– Şehit ailelerimize,
– Sporcularımızın velilerinden anne, babası ülkemizdeki salgının etkisi ile işten çıkartılan ailelerimize,
– Kulübümüz bünyesinde burslu olarak spor yapmakta olan sporcularımızın ailelerine, yönelik olarak bir yardımlaşma ve dayanışma programı hazırladık.

Yukarıdaki özelliklere uyan tüm ailelerimize ihtiyaç duymaları İmkanlarımız nispetinde, halinde erzak yardımı yapılacağız.

Başvurularınızı kesinlikle gizli kalması şartıyla; aşağıda bulunan telefonlardan bizlere ulaşmanız halinde erzak paketlerimizi yine aynı gizlilikle ihtiyaç sahiplerine ulaştıracağız.

Toplanan taleplerin belirlenmesinin ardından haftanın bir günü voleybol şubemiz için, haftanın bir başka günü de basketbol ve jimnastik şubemiz için gıda yardımı paketlerimizin dağıtımlarını gerçekleştireceğiz.

Hep birlikte sağlıklı ve huzurlu günlere ulaşma dileklerimiz ve saygılarımızla…

M. E. Marmara Akademi Spor Kulübü

İrtibat için:
Mehmet Koray: 0 505 628 92 05
Erdem Hangül: 0 554 436 62 26
Kulüp Telefonu 1: 0 535 240 59 93
Kulüp Telefonu 2: 0 534 838 68 63

 

 

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz