TVF Kadınlar Voleybol 1.Ligi A Grubu’nda mücadele eden A Kadın Takımımız hafta sonunda oynayacağı Küçükyalı Yelken Spor maçı hazırlıklarını sürdürüyor.
Takımımızın Başnatrenörü Erdem Hangül maç öncesi yaptığı açıklamada; ‘ Ligin 4. Haftasında oynayacağımız Küçükyalı Yelken maçına hafta içi yapmış olduğumuz antrenmanlarla hem taktiksel hem mental olarak hazırlanmaya devam ediyoruz. Ligde son oynadığımız maçta gördüğümüz eksiklikleri sporcularımıza anlatarak ve antrenmanda uygulamalı olarak çalışarak eksik yanlarımızı gidermeye çalıştık. Amacımız her geçen hafta oyun anlamında üstüne koyarak ilerleyip, genç sporcularımızı hedeflerimiz doğrultusunda yetiştirmek. Son olarak iki İstanbul takımının oynayacağı maçın her iki kulübün ismine yakışır şekilde geçmesini diliyor ve  hak edenin kazanması arzu ediyoruz. Çekişmeli ve zevkli bir oyun oynayarak maçtan galibiyetle ayrılmak istiyoruz. Tüm sporseverleri, M.E. Marmara Akademi Ailesini maça davet ediyorum.’ diyerek  taraftarlarımızı maça davet etti.

Küçükyalı Yelken Spor – M.E. Marmara Akademi Spor Kulübü maçı 3 Kasım 2019 Pazar, TVF 50.Yıl Deniz Esinduy Voleybol Salonu’nda saat 18.30’da başlayacak.

Takımımıza bu önemli maçta başarılar diliyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz